Demi Lovato & Selena Gomez Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Lovato & Selena Gomez Fan Club

Disney'in En İyi Dostları Demi Lovato ve Selena Gomez Hakkında Her Şey!!!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Demi Lovato'yla Kısa Bir Röportaj

YazarMesaj
Candy Girl
DeLena Fanı
DeLena Fanı
Candy Girl

Demi Lovato'yla Kısa Bir Röportaj Empty
MesajKonu: Demi Lovato'yla Kısa Bir Röportaj   Demi Lovato'yla Kısa Bir Röportaj EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 10:48 am

Giyim tarzınız?: Genellikle rahat ettiğim şeyleri giyerim ama önemli bir yere gidiyorsam rahatlık aklımın ucundan bile geçmez(gülüyor ) Bazı günlerde elime ne gelirse onu giydiğim bile oluyor bu konuda bukalemun gibiyim (yine gülüyor )

En Büyük Hayaliniz?:En büyük hayalim ablam dallas Lovatoyu geçmekti ama bu eskidendi (gülüyor) şimdiki hayallerim biraz daha kapsamlı(başka aklıma kelime gelmedi farklı birşey olabilir) mesela madonna yla şarkı söylemek Justin Timberlake le tanışmak gibi bunlar benim için çok önemli şeyler.

En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?:Beğenmediğim huyum hemen ne düşünüyorsam ağzımdan kaçması tutamıyorum (diyor ve gülüyor) sevdiğim huyum ise Selena ya katlanabiliyor olmak ,(gülüo yine) bazen çok çıldırtıcı olabiliyor (gülüyor bundan sonra gülücük koyacam güldüğü yerlere )

Nasıl Bir Kişiliğe Sahipsiniz?:Değişken hatta çok değişken tek değişmeyen huyum değiştirmeyi unuttuğumdur

En Sevdiğiniz şarkı ve nedeni?: hımm gerçekten zor bir soru bbu soruya sanırım Until Your mine diyebilirirm sözleri cidden çok güzel..

Yaptığınız en büyük çılgınlık?: Bu bana kalsın (anlıycanız gibi çok güülüyorr)

Hoşlandığınız erkek tipi?: Buda zor bir soru ben erkek arkadaşımın hereyere atlayan biri olmasını istemem açıkçası nerde konuşması gerektiğini bilmeli .görünüş benim için pek de önemli değil.

--ALINTI--

Demi Lovato'yla Kısa Bir Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato ile kısa bir röportaj
» DEMİ <3 <3 <3
» Demi Resimler
» Demi LA Konseri
» Demi resimleriiii